משרד' 072-2523004 נייד' 050-4202528 פקס' 03-9443334 dudi@dudiwaterpump.co.il

משאבות מים לבנין

459373219 שירות שנתי לחדרי משאבות אם אתם גרים בית רבי קומות יש שירותים ספציפיים שבניין רב קומות זקוק להם.

אחד מהשירותים האלה הוא שירות שנתי לחדרי משאבות לבניין. משאבות מים אינן נדרשות בבניין רגיל או בית קרקע אך רב קומות זקוק לחדר משאבות מים כדי לספק בצורה איכותית מים לכל הקומות בבניין כולל הקומות הגבוהות בבניין.

בבניינים רבי קומות יש צורך תמיד בקיומן של משאבות מים לבנין.

אם אתם מנהלי התחזוקה של הבניין או בוועד הבית של הבניין אתם צריכים לבצע תחזוקה גם לחדר המשאבות בבניין.

במסגרת תחזוקת משאבות וכן שיפוץ משאבות אלה חשוב לקבל שירות שנתי לחדרי משאבות.

תחזוקת משאבות מים לבניין היא הכרחית וחשוב לא לשכוח אותה.

  • טיפול על בסיס קבוע במשאבות וכן שירות שנתי לחדרי משאבות יכול לחסוך מכם הוצאות גדולות על תקלות עתידיות, לחסוך עוגמת נפש, הפסקות מים, למנוע נפילה בלחץ המים, להפחית רעש, למנוע חלחול וגלישת מים ולטפל במגוון בעיות או בעיות פוטנציאליות של משאבות מים לבניין.
  • במסגרת שירות שנתי לחדרי משאבות ניתן לקבל טיפול מגוון למשאבות של רב הקומות שלכם. שירות זה בודק ובוחן את תפקוד המשאבות, בודק את קצב הזרימה ולחץ המים, ואת רמת התפעול התקינה של חדר המשאבות בבניין שלכם.
  • שירות כזה קובע האם המשאבות בבנין שלכם עומדות בסטנדרטים נדרשים כחוק בדיקה וכן שירות שנתי לחדרי משאבות כוללת בדיקה של מרכיבי המשאבות ותפעולן הבדיקה בוחנת פילטרים, ניקוז, ומרכיבים מגוונים של משאבות בבניין. שירות שנתי לחדרי משאבות זה יכול לכלול בחינה של תקלות פוטנציאליות במשאבות ובציוד הבקרה והפיקוד של חדר המשאבות.
  • אחזקה מונעת של חדר המשאבות יכולה לחסוך לכם בעתיד כסף רב על הוצאות תיקון ורכישת ציוד שהתקלקל. הבדיקה וכן שירות שנתי זה כוללים תיקונים שונים לבעיות אשר מתגלות בחדר המשאבות ומונעים הידרדרות של המערכת והחמרה של בעיות שונות בחדר המשאבות. הבדיקה גם כוללת בחינה מקיפה של המשאבות על כול היבטיהן לקבלת תמונה טובה ומקיפה של מצב חדר המשאבות כדי להביא אותו לתפקוד אופטימאלי ואיכותי.